Aicina piedalīties bezmaksas Baltijas Līderības programmā “Jaunatne un Bioekonomika”

Baltijas Līderības programma tēmā Jaunatne un Bioekonomika tiek īstenota ar mērķi iesaistīt jauno paaudzi bioekonomikas sektorā. Tieši jauniešiem (līdz 30 gadiem) ir būtiska nozīme sektora atjaunošanā, tādējādi nodrošinot veiksmīgāku pāreju no fosilo uz atjaunojamo resursu sabiedrību/ekonomiku. Šobrīd vēl trūkst nepieciešamā saikne ar konkrēto mērķgrupu, kā arī labas metodes, kā jauniešus iesaistīt procesā.  Tāpēc Zviedrijas institūts sadarbībā ar citiem projekta partneriem attīstījuši apmācību programmu, lai risinātu nepietiekamo jauniešu iesaisti bioekonomikas nozarē Baltijas jūras reģionā.

Programma paredzēta jauniešu organizāciju pārstāvjiem, kā arī pārstāvjiem organizācijās, kas pārstāv kādu no bioekonomikas jomām Baltijas jūras reģiona valstīs, tai skaitā Latvijā.

Iesaistīties aicināti interesenti, kuriem rūp bioekonomikas jomas atjaunināšana un kuri vēlas radīt inovācijas tieši šajā jomā, kā arī vienlaikus vēlētos piedalīties starppaaudžu dialogā. Pasākumos tiks nodotas gan zināšanas par nozari, gan arī sniegts ieskats nākotnes vīzijās, vajadzībās un izaicinājumos. Tāpat tiks aplūkotas jauniešu iesaistes metodes. Vienlaikus pasākuma laikā būs iespēja savstarpēji dalīties zināšanās un pieredzē, kā arī veidot jaunus kontaktus.

Pieteikšanās ir atvērta līdz 2018. gada 22.augustam. Dalība pasākumā ir bez maksas (iekļautas arī viesnīcas izmaksas), taču dalībniekiem pašiem jāsedz ceļošanas izdevumi (izņemot jauniešus).

Digitālais kick-off pasākums: 2018. gada 24.oktobrī

Modulis nr.1: 2018. gada 21.-23.novembris, Stokholma

Tiešsaistes sesija: 2019. gada 10.janvārī

Modulis nr.2: 2019. gada 21.-23.janvāris, Viļņa

Lai saņemtu detalizētāku informāciju, aicinām iepazīties ar Zviedrijas Institūta mājaslapu. Pieteikšanās dalībai šeit

Papildu informācijai sazināties: Gabor Schneider, gabor.schneider@si.se, Tel: +46-8-453 78 59,

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *