4. oktobrī norisināsies lielākā IT konference Vidzemē “Share IT”

Jau otro gadu aicinām IT speciālistus un visus šīs jomas interesentus piedalīties Vidzemē lielākajā IT konferencē “Share IT”. Šogad konference norisināsies Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”, un nemainīgi tā būs iespēja satikties  IT profesionāļiem,  vairot ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu un diskutēt par nozares aktuālajiem izaicinājumiem.

Šogad “Share IT” programmā tiks apskatītas tādas nozarē aktuālas tēmas kā kiberdrošība, mākslīgais intelekts, virtuālā realitāte, datorredze (computer vision), spēļošana (gamification) un citas. Konferencē savās zināšanās un pieredzē dalīsies gan Latvijas, gan ārvalstu IT profesionāļi. Sesijas vadīs gan augstskolu pārstāvji (Vidzemes Augstskola, RTU), gan IT nozares uzņēmumu un organizāciju eksperti (Echo Tech, Riga TechGirls, Qminder, Valsts#196, Vigo, Wunder u.c.).

Dalībniekus sagaidīs intensīva vienas dienas programma ar vairākām lekciju/diskusiju sesijām. Sesiju norise paredzēta paralēli, lai ikviens varētu izvēlēties sev interesantāko un atbilstošāko. Konferences laikā paredzēta arī aktīva darbošanās IT darbnīcā (iepriekš piesakoties), kā arī neformāla tīklošanās, pieredzes apmaiņa un sarunas dienas noslēgumā.

Konferences norises laiks: 2019. gada 4. oktobris | 10.00-20.00
Konferences norises vieta: Vidzemes koncertzāle “Cēsis”, Cēsis
Konferences valoda: latviešu un angļu

Ieeja konferencē bez maksas, iepriekš reģistrējoties mājas lapā https://shareit.lv/#registration

Plašāka informācija par konferenci mājaslapā: https://shareit.lv/ . Seko līdzi aktualitātēm arī Facebook pasākumā: https://www.facebook.com/events/502285660345846/

 

Share IT rīko Skola6, SIA Wunder Latvija un Valmieras Attīstības aģentūra

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *