Atkārtoti atvērta pieteikšanās ZĪLEI 2022, 2. uzsaukums

Atbalsta programmā ZĪLE 2022 tiek izsludināta pieteikšanās 2. kārta. Pateicoties pašvaldības piešķirtajam finansējumam, komersantiem un biznesa ideju autoriem šogad vēl pieejami 19 708,87 eiro divās apakšprogrammās – ZĪLE INOVĀCIJĀM un ZĪLE STARTAM.

Apakšprogrammas ZĪLE INOVĀCIJĀM mērķis ir Valmieras uzņēmumos veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu. Viena inovāciju projekta minimālais atbalsta apjoms ir 2000 eiro, bet maksimālais atbalsta apjoms ir 10000 eiro. Atbalsta intensitāte ir no 60% līdz 80%.

Apakšprogrammas ZĪLE STARTAM mērķis ir veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos, kas realizē jaunus produktus un pakalpojumus un kas Valmieras novadā potenciāli rada jaunas darba vietas, kā arī veicināt jaunuzņēmumu straujāku izaugsmi. Viena starta projekta maksimālais atbalsta apjoms ir 2000 eiro. Atbalsta intensitāte ir 80%.

Pretendenti, kuru projekti iepriekš saņēmuši finansējumu, atbalsta programmā ZĪLE var startēt katru otro gadu. Katrā atlasē viens Pretendents var iesniegt ne vairāk kā trīs savstarpēji nesaistītus Konkursa pieteikumus. Finansējums tiek piešķirts granta veidā kā de minimis atbalsts.

PROGRAMMAS DOKUMENTĀCIJA

  • Programmas nolikums: ŠEIT
  • Līguma projekts: ŠEIT
  • Pieteikuma veidlapa ZĪLE INOVĀCIJĀM: ŠEIT
  • Pieteikuma veidlapa ZĪLE STARTAM: ŠEIT
  • Finansējuma pieprasījuma forma (līguma projekta 2. pielikums): ŠEIT
  • Atskaites forma (līguma projekta 3. pielikums): ŠEIT
  • Iedvesmai par inovāciju tipiem un taktikām: ŠEIT
  • Informatīvā semināra prezentācija: ŠEIT

Zīles logo ansamblis PNG

 

PROJEKTU PIETEIKUMU IESNIEGŠANA PROGRAMMĀ ZĪLE 2022

Aicinām uzņēmējus un biznesa ideju autorus pieteikt projektus atbalsta programmai ZĪLE, iesniedzot savus pieteikumus Valmieras Attīstības aģentūrai elektroniski līdz 2022. gada 17. jūlija plkst. 23.59. Pieteikumi nosūtāmi uz e-pasta adresi agentura@valmierasnovads.lv

Jautājumos, kas saistīti ar projektu pieteikumu sagatavošanu un iesniegšanu, aicinām sazināties, rakstot uz e-pastu ilze.eglaja@valmierasnovads.lv vai zvanot 26180733. Iespējams vienoties arī par konsultāciju.

Atbalsta programmu ZĪLE finansē Valmieras novada pašvaldība. Programmu īsteno un administrē Valmieras Attīstības aģentūra.

Inovāciju atbalsta programmas ZĪLE 2022 uzsākšanas informatīvais seminārs

Inovāciju atbalsta programma Zīle

 

[print-me]

 

Saistītie raksti

Veiksmīgi realizēti pirmie atbalsta programmas “ZĪLE” 2022. gada projekti.

Pateicoties pašvaldības piešķirtajam finansējumam, šogad atbalsta programmas “ZĪLE” ietvaros atbalstīts rekordliels projektu skaits – atbalstu saņēmuši 25 projekti. Atbalsta programmas “ZĪLE” mērķis ir veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu, stiprināt esošos uzņēmumus un veicināt jaunu uzņēmumu veidošanos Valmieras novadā. Komersantiem un biznesa ideju autoriem bija iespēja pieteikt savas idejas divās […]

Atkartota_pieteiksanas_ZILE2022

Atkārtoti atvērta pieteikšanās ZĪLEI 2022

Atbalsta programmā ZĪLE 2022 tiek izsludināta pieteikšanās 2. kārta. Pateicoties pašvaldības piešķirtajam finansējumam, komersantiem un biznesa ideju autoriem šogad vēl pieejami 19 708,87 eiro divās apakšprogrammās – ZĪLE INOVĀCIJĀM un ZĪLE STARTAM. Apakšprogrammas ZĪLE INOVĀCIJĀM mērķis ir Valmieras uzņēmumos veicināt jaunu produktu un inovāciju realizēšanu. Viena inovāciju projekta minimālais atbalsta apjoms […]

Inovāciju atbalsta programmas ZĪLE 1. uzsaukumā finansējums piešķirts 16 projektiem

Jau piekto gadu biznesa attīstībai Valmieras novadā tiek īstenota uzņēmējdarbības atbalsta programma ZĪLE. Šogad ZĪLE 2022 pirmajā uzsaukumā tiks realizēti 16 atbalstītie projekti: 7 projekti apakšprogrammā ZĪLE INOVĀCIJĀM un 9 projekti apakšprogrammā ZĪLE STARTAM. Šogad ZĪLE kļuvusi plašāka un apjomīgāka. Pateicoties pašvaldības piešķirtajam finansējumam, komersantiem un biznesa ideju autoriem 2022. […]

Skatīt visus rakstus