AktualitātesProjektu aktualitātes

Aicinām piedalīties Garage48 Wood koksnes prototipu izstrādes hakatonā

Garage48 Wood koksnes prototipu izstrādes maratons atgriežas un šoreiz norisināsies no 23. – 25. novembrim Cēsu Tehnoloģiju un Dizaina vidusskolā. Jau otro reizi aicinām kokrūpniecības nozares pārstāvjus, uzņēmējus, industriālos dizainerus, arhitektus, inženierus, kokapstrādes burvjus un uzņēmējdarbības, kokapstrādes, dizaina, inženierzinātņu studentus sanākt kopā un radīt jaunus risinājumus koka izmantošanai sabiedrisko telpu vajadzībām un kokrūpniecības nozarē kopumā.

Kas gaidāms?

Daudz radošu ideju, apbrīnojami cilvēki un intensīvs darbs komandā. Jūsu uzdevums hakatona ietvaros būs radīt reālu koka prototipu 48 stundu laikā. Tas viennozīmīgi būs liels izaicinājums un tajā pašā laikā viens no atmiņā paliekošākajiem pasākumiem, kādā esat piedalījies!

Palīdzēsim izveidot komandu, nodrošināsim darbarīkus, iekārtas un pārējo nepieciešamo, lai būtu iespējams realizēt pat pārgalvīgākās idejas. Hakatona laikā parūpēsimies par maltītēm, nodrošināsim mentoru palīdzību un līdzdalību procesos, kā arī iepazīstināsim ar foršiem cilvēkiem.

Kam paredzēts?

Gaidām dizainerus, arhitektus, galdniekus, tehnologus, konstruktorus, inženierus, kokrūpniecības nozares profesionāļus un uzņēmumu pārstāvjus, mārketinga speciālistus, biznesa attīstītājus un aizrautīgus projektu vadītājus no Latvijas un Igaunijas – piesakieties dalībai ar vai bez savas idejas. Iepriekšēja šādu pasākumu pieredze NAV nepieciešama.

Kā piedalīties?

Biļetes iepriekšpārdošanā līdz 5. novembrim par 12 EUR. Vietu skaits katrai lomai komandā ir ierobežots, tāpēc aicinām reģistrēties dalībai pēc iespējas ātrāk. Saņemt biļeti iespējams šeit!

🚌 Autobuss dalībniekiem bez maksas no Tallinas, Tartu un Rīgas nogādās uz pasākumu un atpakaļ. Reģistrācija sākot ar novembri.

🛠Reģistrēšanās>> šeit

🛠Vairāk informācijas >> šeit

 🛠Pievienojieties Facebook notikumam,lai saņemtu aktuālāko informāciju par izaicinājumiem, mentoriem un balvām.

🛠Pirmā pieredze ar dalību Garage48 hakatonā? Vairāk lasiet sadaļā “Get ready” >> šeit

🛠Ja rodas jautājumi, rakstiet uz wood@garage48.org.

 

Tiekamies Cēsīs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.