Aktualitātes

IT nozares profesionāļu tikšanās – Share IT Valmierā

Lai vairotu ideju, zināšanu un pieredzes apmaiņu informācijas tehnoloģiju (IT) nozares profesionāļu vidū un veicinātu IT kopienas veidošanos Vidzemē,5. oktobrī Valmierā notika konference Share IT. Tajā pulcējāsvairāk kā simtsprofesionāļi un nozares eksperti no Vidzemes, Latvijas un starptautiska mēroga uzņēmumiem, kā arī studenti un citi jomas interesenti. Šāda konference, kurā dažādu IT uzņēmumu eksperti sniedza praktiskus padomus, dalījās pieredzē un sniedza ieskatu jaunākajās IT nozares tendencēs, Vidzemē notika pirmo reizi. Lielais dalībnieku skaits un atsauksmes pēc pasākuma liecina par tēmu aktualitāti, nozari pārstāvošo speciālistu ieinteresētību un vēlmi iesaistīties kopīgās diskusijās un zināšanu apguvē. Dalībnieki izteica atzinību ne vien par iespēju uzzināt un apspriest aktuālās tendences nozarē, bet arī tīkloties un dibināt jaunus kontaktus, lai veidotu jaunus sadarbības projektus un stiprināt Vidzemes IT kopienu.

Ernests Gabrāns, Wunder Latvia vadītājs, ShareIT idejas iniciators:“Rīgā šādas konferences notiek samērā bieži, taču arī Vidzemes reģionā ir daudz IT profesionāļu, kurus pulcēt kopā, lai sniegtu iespēju apmainīties ar pieredzi, rosinātu jaunas idejas un runātu par kopīgām problēmām. Vēlētos, lai šis kļūst par ikgadēju pasākumu šajā reģionā un ticu, ka ShareIT ir labs formāts, lai šis nodoms īstenotos.”

Konferences Share IT dalībniekiem tika piedāvāta intensīva vienas dienas programma ar vairākām lekciju un diskusiju sesijām, kuru ietvaros ikviens dalībnieks varēja izvēlēties sev interesantāko un atbilstošāko. Eksperti pārstāvēja spēcīgākos Vidzemes IT uzņēmumus un nozīmīgus nozares spēlētājus valsts un starptautiskā līmenī. Tika apspriesti tādi temati kā moderno interneta pārlūku drošība, biznesa inteliģences risinājumi, programmatūru kvalitātes testēšanas pieejas, IT risinājumi medicīnas nozarē, mašīnprasmju izmantošana produktivitātes celšanai un darbinieku emociju atpazīšanai u.c. Kā īpašais viesis ar tēmu par kiberdrošību uzstājās Eiropas Kodolpētniecības centra CERN datoru drošības nodaļas vadītājs Stefan Lueders.

Share IT rīkoja Valmieras Attīstības aģentūra sadarbībā ar SIA Wunder Latvia. Liels paldies jāsaka arī pārējiem pasākuma atbalstītājiem – Vidzemes Augstskolai, uzņēmumiem Draugiem Group, TesDevLab, EchoTech un SunGis, kā arī Vidzemes Plānošanas reģionam.

Uz tikšanos Share IT 2019.gada oktobrī!

Pasākuma GALERIJA

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.