Aktualitātes

Deep Science Hackathon 2019. gada 15.-17. februāris

2019. gada 15. – 17. februārī Cietvielu fizikas institūtā notiks par Deep Science Hackathon (DSH,jaunu ideju radīšanas un attīstīšanas darbnīca). Pasākumā būs arī iesaistīti Zviedrijas sadarbības partneri – KTH Innovation un RI.SE.

Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta rīkotais Deep Science Hackathon būs otrais tāda veida hakatons Latvijā, kurā identificēsim spēcīgākās uz materiāliem balstītas augsto tehnoloģiju idejas un komandas ar inovācijas potenciālu, kas ieņems paliekošu lomu Baltijas jaunuzņēmumu vidē. Trīs dienu laikā dalībnieki veidos starpdisciplināras komandas ar iepriekš iesniegtām idejām, attīstīs tās kopā ar mentoriem un pasākuma noslēgumā prezentēs komercializācijas plānu žūrijai, zinātniekiem, investoriem un interesentiem. Pasākuma laikā dalībniekiem tiks nodrošināts mentoru atbalsts, kopstrādes vide un informācija komercializācijas soļu veikšanai. 

Tiek gaidīti gan dalībnieki ar ideju, gan arī tie, kam jau ir gatavs pirmais prototips. Gaidīsim arī, ja esi jau no esoša jaunuzņēmuma un Tev ir jau gatavs produkts, bet tam nepieciešama pilnveide ar augstāku tehnoloģiju palīdzību. Bet tiem, kam vēl nav ideju, būs iespēja pievienoties kādai no komandām ar savu kompetenci (fizikā, materiālzinātnē, ķīmijā, biznesa attīstībā, dizainā, inženierijā, programmēšanā, mārketingā u.c.).

Īpaši gaidīsim idejas no sekojošiem virzieniem:

  • Viedie materiāli
  • Sensori
  • Pārklājumi
  • Fotonika
  • Mikro/nano elektronika
  • Enerģētika

Labākās idejas iegūs balvas, tai skaitā iespēju turpināt idejas realizāciju LU CFI atbalsta programmā (mentori, prototipa izveide, turpmāka finansējuma piesaiste), kā arī citas vērtīgas balvas no atbalstītājiem.

Pasākums notiks CFI telpās Ķengaraga ielā 8., Rīgā un dalība Hakatonā ir bez maksas.

Dalība Hakatonā ir iespējama vairākos veidos:

  • kā sponsoram – varbūt Jūsu uzņēmumam ir iespējas un vēlme piedalīties ar savu ieguldījumu balvu un / vai speciālbalvu, ēdināšanas vai Hakatona materiālu nodrošināšanā. Šadā gadījumā Jūsu uzņēmums tiktu minēts publicitātes materiālos un norises vietā kā Hakatona atbalstītājs.
  • kā mentoram – aktīvi piedalīties Hakatona sesijās
  • kā potenciālam investoram
  • ar savu dalībnieku komandu un ideju, kurai nepieciešams risinājums

 

Kontaktpersona:

Anta Gailiša

Vecākā eksperte

Cietvielu fizikas institūts

e-mail: anta.gailisa@cfi.lu.lv

mob: 29213521

 

Pielikumā prezentācija ar ieskatu 2018.gada maijā notikušajā Hakatonā.

Papildu informācija par 2018.gada Hakatonu arī šeit:

https://www.materize.com/deep-science-hackathon/

https://www.cfi.lu.lv/konferences/deep-science-hackathon/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.